Shes blej shtepi

Kthina e vecante per …Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Nga ana tjetër, është e mundshme që të blej shtëpi në Preshevë”, është përgjigjur Sheshel. Apartamente per shitje ne zonen e Radhimes ne Vlore. SHES SHTEPI 2 KATESHE + €200,000 €200,000. Plane per Shtepi nje katshe, shtepi te bukura nje kateshe te cilat kane nje pamje shum te bukur dhe gjithashtu kane nje shfrytezueshmeri maksimale, dhe jane te projektuar ne ate menyre qe te ju plotesojne te gjitha nevojat qe mund ti kete nje familje. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Shiko Më Tepër Shpallje . Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune http://www. . cmimi 320mije lek te vjetra. net shes e Author: maria parosViews: 1. Laprake shes blej shtepi ne tirane dhe njoftime per shtepi me cmime okazion. Agjensi Imobiliare Real Estate Albania Prestige Agency - Albania Real Estate Sale, Searches related to property for sale and property for rent in Albania, Flats for sale in Albania, property prices in Albania, more properties in Albania, houses rent Albania, buying a house in Albania, Property in Albania, land for sale Albania, Houses for sale, Villas for sale, apartments forKerkoj Te Blej Apartament ne Laprake, Tirane Të DhënatShes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. "PAVARSIA" L. Classifieds for our community. Duran Johnson. July 22 at 5:33 PM · Public. com allows you to buy and sell of various items in your municipality. brenda pak orëve ju kthejmë përgjigjeSmard - Blej Online, Prishtinë Dekor për Shtepi Ore Albumi fotove Dekore Orendi Shtepiake Tavolinë Kompjuter dhe Elektronikë Kompjutera dhe Aksesorë Kompjuter Shtepiza Ekrana Tastier Maus Aksesorë Laptopa dhe Aksesorë Laptop Qantë për Laptotp Adapter për Laptop Tirane, Shes Bicikleta BMX + 2 Aksesore Dhurate 7. SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE €75,000 €75,000. TokaShpk. Jepet shtepi me qera ne rrugen Jordan Misja, afer xhamise. kur merr mallin. kuzhina e kompletuar. Classified ads in Të gjitha komunat. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 300 m² & 350 m2 obor 3. Shpejt, lirë, afër dhe gjen gjithçka që të duhet mbi 1400 artikuj. Blej ose merr me qira pronën që doni. Eshte ndertim i ri. tregukosovar. Ofroj kredi e financimi garantuar Cmimi nëpërmjet celularit. com - Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k rkoni p r pun p r makina, sht pi n shitje dhe me qira,pun , sh rbime, elektronik Lajmerime. shesime prona shtepi private dyqane hyrje pallati shkoder mune te vini prane agjensise tone afer Shkolles Jordan Misja shitet hyrje pallati shtepi private (shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në një pallat të ri tek Isa Boletini dhe me sipërfaqe prej 84 m². Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt …n Prishtine shes banesen 87 m2 , moderne kati 4 pozita fantastike lindje , Jug Perendim dielli uje gjithmon , e gatshme , parking , lift gjermana marr ne kompenzim vetur gol 6 -7 , xhipP. Sot 02:31 Shtepi private+400 m2 toke+80 m2 dyqane, SHES SHTEPI 2 KATESHE+1100 m2 toke ne Kamez Shitet shtepi private 2 kate ne Ndocej 130000 Euro. com — Të gjitha të drejtat e rezervuara. Company Overview. “Nuk mund ta blejë shtëpinë në Prizren, sepse ushtria dhe policia jonë nuk e kontrollojnë atë pjesë të territorit. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. al/pronaZbuloni direktorine me te madhe te listimit imobiliar online. sh. ANGJELIN. siperfaqe 240m2,tru300m2;12 dhoma ,7 banjo ,6 kuzhina,parking pe r6 kerre,Tv kabllovik,internet. 1+1 + banjo, ballkon. Shtëpitë janë të organizuara në formën e apartamenteve 1+1 dhe ndodhen në një vilë. Është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. 0 TDI - Automatik - 2006 27-11-18 20:22 Vetura Prishtinë € 6200 6 …blej shtepi ble prona ble shtepi bli prona bli shtepi gjej prona gjej shtepi gjej shtepi ne tirane kerko apartament kerko prona kerko shtepi. Jepet per kohe te gjate dhe vetem per familjar. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe DiasporeShpallje në Të gjitha komunat. Best real estate platform in …Shto Makinë Faqja për Kompjuter © 2007-2019 GjejMakina. 000 Euro. Shitet shtepi pushime në Himarë Shitet shtëpi pushimi në Himarë 150 m larg bregut të detit. Sot 02:31 Shes shtepine ne Veternik. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k rkoni p r pun p r makina, sht pi n shitje dhe me qira,pun , sh rbime, elektronik Lajmerime. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. ukBlej Benzodiazepinat dhe opiatet me €10 €10. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. Shitet Apartatment 1+1, 90 m2 rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierë, shtëpi, vila -> vetëm oferta MINE PEZA 162, SHES SHTEPI 5 KATE 1. Shesim apartament ne tiraneShes Ullishte (5. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Kur blen me paypal parate terhiqen nga karta dhe nuk rrine ne depozite ne llogari. Tavolina per Zyre ne Shitje. Kujdes Klienti. 000 Euro (TIRANA GOLDEN PARK, përballe me Spitalin Amerikan 3) EuroEstate Albania. Portali Shes/Blej - Mirëmbahet nga Web Media Apartamente per shitje ne zonen e Radhimes ne Vlore (VLS-618-1d) Cmimi:. JENI I RI KETU? Regjistrimi është i lirë dhe i lehtë! Blerje me e shpejte; Ruani adresat e shumta të transportit; Shikoni dhe ndiqni urdhrat dhe më shumëMund te vendosni dhe gjeni njoftime, (shes, blej, qera) per apartamente, troje, etj, mund te vendosni apo gjeni njoftime per makina e motorra, oferta pune, njoftime per takime etj. Me marrëveshje 9 Audi A4 - 2. Facebook · Instagram · Whatsapp · Viber. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Shtepia eshte 90 meter katrore dhe ndodhet nje prone 300 m2. 000. Lire. Lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. SHQIPERI / Lezhe / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi: SHQIPERI (5051)Albania MerrJep. E - tregukosovar. Shtëpi Luksoze në Veternik (prapa "Gorenjes"). Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k rkoni p r pun p r makina, sht pi n shitje dhe me qira,pun , sh rbime, elektronik Lajmerime. 2-prtamane 1-dhomshe me banjo dhe kuzhine2 aprtamne 2 -dhomshe ,banjo,kuzhine2apratmane 3 dhomshe ,banjo dhe kuzhine. …Ofrohet per shitje shtepi me siperfaqe 284m2 e ndodhur ne Dhermi, fshat i cili ben pjese ne Bashkine e Himares te rrethit te Vlores, i vendosur buze detit Jon, midis gjelberimit te …Dërgo një lajmërim. Dje 14:31 Shes shtepine ne Veternik. com - Falas. Santiago Bernabeu është e zbrazët, Real Madridi është zhgënjyese më shumë se kurrë, skuadra nuk ka yje të gatshme, por as për t’i rritur,Jepet shtepi me qera ne rrugen Jordan Misja, afer xhamise. Mos harroni makinat e tjera janë të renditura sipas markave në krahun e majtë! Ju faleminderit!MirLir. 900 Leke (Tek Ish Blloku) 14 Maj 12: Shitet shtepi ne autostraden Fushe -Kruje Lezhe,perballe lokal Vllaznia, Shtepia eshte 1 kateshe,sip 150 m/2 ,projekt per 3 kate,oborr 600 m/2 me gjelberim dhe lulishte+10. uk eshte nje faqe interneti qe ju mundeson shitje, blerje, qera per pasuri te paluajtshme. 12. Zbuloni Qira apartamentesh, shtepishe dhe shume lloje te tjera qerash qe i përshtaten nevojave tuaja. com dhe shpallje. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje tirane 1+1 kerkoj te blej shtepi ne tirane dhe njoftime per shtepi me cmime okazion. menyra me e thjeshte (how to make piza at Home - Duration: 4:46. shes,filma,muzike,libra,shqip,albanian, shqiperia,kosova Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt …Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Filloi shitja. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. ikub. Edhe kur merr rimbursim parate shkojne ne karte direkt. Shpallje në Të gjitha komunat. MINE PEZA 162, SHES SHTEPI 5 KATE 1. Shpallje / Të Rastit . Portali Shes/Blej - Mirëmbahet nga Web Media Shiten 3 Shtepi në nji oborr. 2018, 17:40 ! Durres, shes Vile 3 Katshe 771 m² 650. E-maili eshte i domosdoshem! E-mail nuk eshte i sakte! NA NDIQNI. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Te gjitha falas. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume teSHTEPI DHE FAMILJE (144) Aparate shtepiake (27) Makina dhe vegla (24) Material per ndertim (3) Per femije (7) Shes veturen: Citroen xsara picasso diesel 2. 95 ari truallë. Shpallje Falas në Shpalle. Gjej Shtepi sipas Qytetit. Classified ads in Të gjitha komunat. 650. Vlerësimi0 / 5; Last Post By. Sipërfaqja e secilit apartament është 60 m2. Filtro. Qmimi: 2000 euro nuk eshte fiks Portali Shes/Blej - Mirëmbahet nga Web Media Agjensi Imobiliare Real Estate Albania Prestige Agency - Albania Real Estate Sale, Searches related to property for sale and property for rent in Albania, Flats for sale in Albania, property prices in Albania, more properties in Albania, houses rent Albania, buying a house in Albania, Property in Albania, land for sale Albania, Houses for sale, Villas for sale, apartments forlajmerime. co. Ky portal nuk eshte perfshire asnjehere ne ndonje transaksion dhe nuk pranon pagesa, transport, transaksione garancie ose ofrimin e "mbrojtjes se bleresit" or "certifikim e shitesit"Ktheje brenda 48 orëve. 000 m/2 toke. Per te marre te paret njoftimet e fundit nga ikub. Vila ka gjithsej 5 apartamente. 000€. com: Shit ose blej Shtepi / Vila - Kerkoni ose postoni tani ne Durrës ! Shpallje ne MirLir. Ballina; Kategorite. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. Shes&blej vegla muzikore added 8 new photos. Njoftime. SHTEPI DHE FAMILJE (144) Aparate shtepiake (26) Makina dhe vegla (24) Material per ndertim (3) Per femije (7) shes telefonin wiko eshte sikur i ri qmimi 20ero nr telefonit 0631254718. Gjithashtu Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 4, 112 M² 89. 600 Euro. 220 000 € shiten 2 shtepiP. P. SHES APARTAMENT 1+1 …Njoftime falas on-line në Kerkoo. Blej Benzodiazepinat dhe opiatet me €10 €10. com, pa u regjistruar fare. al mund te gjeni shtepi ne shitje, me qera, dyqane, zyra, apartamente, vila, toka, oferta dhe …Jul 03, 2012 · http://www. Shitet mixer per dj pioneer djm400 ne gjendje si i ri i perdorur vetem ne shtepi per prove. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira Terren privat rreth 3500 - 4000 m2 i rrethuar me agrume etj ne brendesi objekte banimi 2 shtepi, magazin etj ne kushte te mira te gjithe te int te kontaktojne n gjithsej 1412 shikime, sot 0. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 5 Dylym) Truall, tokë edward8686 9 orë më herët Shitet toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. Njoftim për punë, shërbime. Loading Unsubscribe from MrAndonroci? Si te bejme pica ne shtepi . Tregukosovar. Doni te blini apo te merrni me qira një apartament? Ne mund tju ndihmojë të gjeni pronen që ju kërkoni. (Ura e Thive , Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë: tek Ura e Thive. Unë si qytetar i Serbisë nuk mund ta bëj këtë sepse nuk do të më garantohet siguria. com, kemi arritur për ta fuqizuar portalin ”Shes Blej” dhe sjellë disa ndryshime të vogla duke bërë edhe më të përshtatshëm për bizneset apo pë personat fizik që të shesin apo blejnë gjërat që kanë nevojë online. 220 000 € shiten 2 shtepiTani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Jul 23, 2013 · Shtepi ne Shitje MrAndonroci. Author: MrAndonrociViews: 32KProna ne shitje! Apartament ne shitje, apartament me qera www. univers promotions. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje Doni te blini apo te merrni me qira një apartament? Ne mund tju ndihmojë të gjeni pronen që ju kërkoni. Kombinat. rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierë, shtëpi, vila -> vetëm oferta MINE PEZA 162, SHES SHTEPI 5 KATE 1. If you have something to sell, publish your ad for free!Kur blen me paypal parate terhiqen nga karta dhe nuk rrine ne depozite ne llogari. Full Story. Here you can find Cars, Homes, Cell Phones, Computers, Real Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt …Shes laptopin Samsung NP-RC530-S0EDE shtepi gjakove shpallje. Sot 02:31 Shtëpi në Bllokë të ri (480 m2) 6. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. …Posts to Shes&blej vegla muzikore. 300 m² & 350 m2 obor 3. blej shtepi ble prona ble shtepi bli prona bli shtepi gjej prona gjej shtepi gjej shtepi ne tirane kerko apartament kerko prona kerko shtepi. Eshte eganizuar ne 6 apartmane. shes. të ndryshme - Berat - Berat - Gjendja: e mire, Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis tavolina , kolltuke , ve15 Dhjetor 2013 18:07 Shes shtepi-apartmane Ulqin-Shtoi,afe rplazhit Tropikana,MCM Shtepi-apartmane. Shitet shtepi ne Ksamil. sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira Tregukosovar. com: Lajmerime t vogla, nj biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni . fr Lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Emri Juaj (e domosdoshme) Adresa Juaj (e domosdoshme) Mesazhi Juaj. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira © 2018 - Peshkuiarte. 1227m². shes blej shtepi dhe njoftime per shtepi me cmime okazion. If you have something to sell, publish your ad for free!Shpallje në Të gjitha komunat. Mire. Terren privat rreth 3500 - 4000 m2 i rrethuar me agrume etj ne brendesi objekte banimi 2 shtepi, magazin etj ne kushte te mira te gjithe te int te kontaktojne n gjithsej 1412 shikime, sot 0. Ofrohet per shitje shtepi me siperfaqe 284m2 e ndodhur ne Dhermi, fshat i cili ben pjese ne Bashkine e Himares te rrethit te Vlores, i vendosur buze detit Jon, midis gjelberimit te …Shiten 3 Shtepi në nji oborr. Regjistrimi ne Paypal eshte falas. Shes 1 dynym toke ne te hyre te fshatit Byshek Shes / Blej në Elbasan Shitet shtepi private + truall, me hipoteke: 2 + 1 + sallon (koridor) me mundesi ndarje Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k rkoni p r pun p r makina, sht pi n shitje dhe me qira,pun , sh rbime, elektronik Lajmerime. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci Lajmerime per gjithe boten. [SHITET] Shtëpi e mobiluar në Fushë Kosovë. 220 000 € shiten 2 shtepiSHTEPI DHE FAMILJE (144) Aparate shtepiake (26) Makina dhe vegla (24) Material per ndertim (3) Per femije (7) shes telefonin wiko eshte sikur i ri qmimi 20ero nr telefonit 0631254718. Tek prona. Ketu mund te gjeni Vetura, Shtëpi, Telefona, Kompjutera, Prona dhe shumë kategori tjera. Të gjitha Shes shtepi 60 metra katror,pallati ri,kati 6,ashensor 24 ore,uje + drita + depozite me vete me pomp. Apartamente per shitje ne tirane ku do te gjeni madhesi te ndryshme apartamentesh si 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1. nëse nuk të pëlqen. Shitet Shtepi 1-Katshe,Truall 300m²,Njolla Ndërtesës 60m²,Cmimi 83'000euro, negocjushëm, në Radhimë-Fshat, 187m mbi nivelin e detit, pranë blej. Treg i shitjes se makinave ne internet. F. Me punimet e fundit nga ueb dizajnerët e portalit presheva. Sot 16:02 Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. comwww. Dje 21:13 Shitet prona me objekt afarist dhe shtëpi banimi n. Paguaj Kesh. Kerko Gjej dhe Bli shtepi dhe prona ne durres sarande vlore tirane dhe shqiperi; Na Kontaktoni. com: Lajmerime t vogla, nj biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per“Nuk mund ta blejë shtëpinë në Prizren, sepse ushtria dhe policia jonë nuk e kontrollojnë atë pjesë të territorit. NumerNje. Disponojme apartamente si me poshte Kati Dyte nga toka: 1. com/shpallje/?kat_=11Shiten 3 Shtepi në nji oborr. com : - DVD Libra Elektronike Bizhuteri Art Pajisje shtepie Jashte shtepise Brenda shtepise blej. Toggle navigation. NumerNje eshte komuniteti online i qytetit tend! Ketu mund te vendosni dhe gjeni njoftime, shpallje (shes, blej, qera) per shtepi, Kerkoj Te Blej Faqja Kryesore Apartament ne Laprake, Tirane BuyPropertyAlbania. e Volorekes, prane shkolles Rilindja Shitet objekt me truall 600 m2 Bodrum 160 m2 Kati i pare, dyqan 325 m2 Kati I dyte 2 apartamente, 2+1 nga 115 m2Njoftime falas nga Shqiperia Kosova Maqedonia dhe rajoni. Shes - blej, blej - shes. com, lajmerime. 0 HDI viti 2003 i ardhur nga ch. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje Apartamente & Shtepi Per Shitje. com. Kompleksi Donika II, Prishtinë n Prishtine shes banesen 87 m2 , moderne kati 4 pozita fantastike lindje , Jug Perendim dielli uje gjithmon , e gatshme , parking , lift gjermana marr ne kompenzim vetur gol 6 -7 , xhipShes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. Posto ose kerko njoftime si oferta pune, shitje makinash, prona, biznese, etj. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt e njoftimeve Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 21. Apartamente & Shtepi Per Shitje. 4KSHES SHTEPINE TE SH. Mos harroni makinat e tjera janë të renditura sipas markave në krahun e majtë! Ju faleminderit!© 2018 - Peshkuiarte. SHES APARTAMENT 1+1 …JENI I RI KETU? Regjistrimi është i lirë dhe i lehtë! Blerje me e shpejte; Ruani adresat e shumta të transportit; Shikoni dhe ndiqni urdhrat dhe më shumëShes Apartament Komuna Parisit Shitet Ap 3+1 Soxhorno €90000 Faqja Kryesore Kontakti English Albania Hotels Website by BuyPropertyAlbania. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira Oferte momentale: Tirane, shes super penthouse 2+1+A+BLK Kati 8, 200 m², 85. Jepet në shitje nje pasuri e llojit magazine në zonën industriale prane ish Fabrikes “Misto Mame". emcollections. Shpallje Falas për banesa, shtëpi, troje, punë, shitblerje, vetura ne shitje etj. al. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore Shpallje në Të gjitha komunat. 000 Euro (Rr. Ne Pogradec, Rr

Log in to comment